Koppelling IFN
AccountPlus Koppeling IFN Finance
Wanneer u voor het uitbesteden van uw vorderingen gebruik maakt van de dienstverlening van IFN Finance is het met deze module mogelijk een naadloze koppeling met AccountView te realiseren. De vorderingen die u heeft, kunnen snel en eenvoudig worden aangeleverd in het door IFN Finance gewenste formaat.

Alle belangrijke zaken zoals debiteurenstamgegevens en openstaande posten worden automatisch geƫxporteerd naar de software van IFN Finance.

Het is met deze module mogelijk om op debiteuren niveau relaties uit te sluiten voor export, de gegevens van deze debiteuren worden dan niet geƫxporteerd, dit voor debiteuren die buiten de verzekerde portefeuille vallen.
De koppeling wordt gerealiseerd op basis van het Trade Finance DLL nummer waardoor het niet noodzakelijk is om het debiteurennummer gelijk te laten zijn met de Trade Finance nummers. Het programma is dusdanig flexibel dat de export naar Trade Finance op ieder moment gemaakt kan worden.
Wat kost het?
Met AccountPlus Koppeling IFN Finance investeert u 800,- euro (excl. BTW).
Om gebruik te kunnen maken van AccountPlus software dient u te beschikken over minimaal AccountView Team of Business met de BM/SDK CAL module.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief BTW en onderhoudsovereenkomst (af te sluiten over de complete configuratie, eerste jaar verplicht). Met deze onderhoudsovereenkomst bent u ervan verzekerd dat uw AccountPlus modules blijven werken met nieuwe versies van AccountView.
Wijzigingen voorbehouden.
Alle genoemde handelsmerken zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaren.