Verkoop Informatie Systeem

Laptop met straalAcccountPlus Verkoop Informatie Systeem

Wilt u de kunst van het relatiebeheren in AccountView integreren? Het door ons ontwikkelde AccountPlus Verkoop Informatie Systeem is de overtreffende trap van software voor relatiebeheer. De modulaire opbouw van deze module maakt het mogelijk om als het ware 'te groeien' in het gebruik. Zo kunt u in uw eigen tempo van digitale kaartenbak naar volledig geïntegreerd relatiebeheer groeien.

De AccountPlus module Verkoop Informatie Systeem biedt u de mogelijkheid om uw relatiebeheer volledig in AccountView onder te brengen. Hierdoor wordt het mogelijk om per bedrijf (debiteur, crediteur of relatie) meerdere contactpersonen te registreren. Iedere relatie kan aan de hand van een groot aantal (zelf te definiëren) kenmerken worden gecategoriseerd. Vanuit deze module is het mogelijk om alle relevante informatie in te zien zoals:

  • Gekoppelde contactpersonen met hun functie, doorkiesnummer en e-mailadres;


AccountPlus Verkoop Informatie Systeem_2



  • Activiteiten registratie;


APW_VIS_5_activiteiten


 

  • Openstaande posten;
  • Optionele koppeling met de postcode tabel voor snelle en foutloze adresinvoer;


AccountPlus Verkoop Informatie Systeem_1



  • Optionele koppeling met telefooncentrale voor automatisch in- en uitbellen.

Ten opzichte van de gelijknamige AccountView module biedt het AccountPlus Verkoop Informatie Systeem (en uitbreidingsmodules) aanvullende functionaliteiten:

  • Mogelijkheid tot gebruik van centrale agenda en 'te doens' (aanvullende module AccountPlus Agenda en Te doens);


APW_VIS_4_agenda


 


APW_VIS_7_tedoens


 

  • Onderscheid tussen invoer van een bedrijf en natuurlijke persoon;
  • Bijna alle database velden zijn te gebruiken bij samenvoegen naar Microsoft Word; 
  • Krachtige snelzoekfunctie op alle AccountView tabellen;
  • Activiteiten classificeren in verschillende groepen.

Alle informatie is beschikbaar voor iedereen op elk gewenst moment, informatiestromen zijn goed beheersbaar.  Het systeem is geïntegreerd in AccountView en dus in uw financiële administratie.

Wat kost het?
Met AccountPlus Verkoop Informatie Systeem investeert u 895,-- euro. De toeslag per AccountView gebruiker bedraagt 95,- euro. Deze toeslag per extra gebruiker wordt berekend conform de AccountView Netwerk licentie en geldt eenmalig voor deze module.

Om gebruik te kunnen maken van AccountPlus software dient u te beschikken over minimaal AccountView Team of Business met de BM/SDK CAL module.

Alle genoemde bedragen zijn exclusief BTW en onderhoudsovereenkomst (af te sluiten over de complete configuratie, eerste jaar verplicht). Met deze onderhoudsovereenkomst bent u ervan verzekerd dat uw AccountPlus modules blijven werken met nieuwe versies van AccountView.

Wijzigingen voorbehouden.