Uitgebreide artikelomschrijving

R&M BoekjeWilt u artikelomschrijvingen van meerdere regels gebruiken? Uw buitenlandse debiteuren en crediteuren netjes in hun eigen taal aanschrijven? Voor groothandels en detaillisten of voor debiteuren en crediteuren verschillende omschrijvingen gebruiken? Onmisbare functionaliteit voor wie afnemers en leveranciers serieus neemt.

Met de module Uitgebreide artikelomschrijving doorbreekt u de grenzen van de standaardfunctionaliteit. Vele toepassingsmogelijkheden in één flexibele aanvulling op de modules Facturering, Inkoop en Voorraad.

Wat kan ik ermee?

Uitgebreide artikelomschrijving
Wie in een beperkt aantal artikelen handelt met een homogene groep leveranciers en klanten binnen Nederland, vindt in de handelsadministratie van AccountView voldoende functionaliteit. Voor elk artikel kunt u twee regels van 40 tekens gebruiken. Maar bij grotere aantallen artikelen is 80 tekens vaak niet voldoende. Bovendien wordt het artikelbestand ook gebruikt voor productbrochures en prijslijsten en daarin moet een duidelijke en volledige omschrijving staan. Een codering van 40 tekens is voldoende voor vaste leveranciers en klanten, maar zegt potentiële nieuwe klanten niets.

Met Uitgebreide artikelomschrijving wordt de lengte van de omschrijvingen eigenlijk alleen beperkt door de ruimte op uw formulieren en rapporten. Productbrochures waarin elke artikelomschrijving twee pagina’s vult zijn geen enkel probleem! Ook in invoervensters kunt u de volledige omschrijving zien.

Onbeperkt aantal omschrijvingen
Maar dat is niet alles. De grote kracht van de module ligt in de flexibiliteit. Niet alleen de lengte, maar ook het aantal omschrijvingen is onbeperkt. Meerdere omschrijvingen per artikel betekent aparte omschrijvingen voor aparte doelgroepen of toepassingen. Voor elk artikel een korte omschrijving en een lange, een Spaanse en een Nederlandse, een interne en een externe omschrijving enzovoort. Combineer omschrijvingen tot een korte interne Nederlandse of een lange externe Spaanse. Maak in een handomdraai Nederlandse of Spaanse productbrochures met de standaardrapporten. Of koppel uw tekstverwerker ‘live’ aan uw artikelbestand via ODBC (Open DataBase Connectivity). Geen ingewikkelde import- en exportacties meer. U houdt uw artikelinformatie op één plaats bij, in AccountView. Wijzigingen in AccountView zijn dan na een druk op de knop meteen zichtbaar in uw productbrochure in Microsoft Word.

Omschrijvingen koppelbaar
Met codes koppelt u de omschrijvingen aan uw debiteuren en iedereen krijgt op maat gesneden facturen. Voor uw Spaanse debiteuren geen Spaanse facturen met Nederlandse omschrijvingen van 40 tekens, maar facturen met Spaanse of Nederlandse, korte of lange, interne of externe artikelomschrijvingen. Goed relatiebeheer begint bij een persoonlijke benadering. Voor de standaardomschrijving (bijvoorbeeld de lange externe Nederlandse omschrijving) hoeft u geen koppeling te leggen. Dat scheelt weer flink wat invoerwerk.
De module Uitgebreide artikelomschrijving is zeer flexibel inzetbaar, en een uitkomst voor grote artikelbestanden en bedrijven met meerdere klant- of leveranciersgroepen. Maak uw artikelbestand een onderdeel van uw relatiebeheer. De functionaliteit sluit natuurlijk naadloos aan op de handelsmodules van AccountView.

Wat koop ik ervoor?

  • Artikelomschrijvingen met onbeperkte lengte;
  • Onbeperkt aantal omschrijvingen per artikel;
  • Artikelomschrijvingen koppelen aan groepen debiteuren en crediteuren voor gebruik op formulieren;
  • Flexibele invoermogelijkheden per doelgroep of per artikel;
  • Variabele regelhoogte in invoervensters (bv. Inkooporder en Verkooporder),
    zodat volledige omschrijving zichtbaar is;
  • Standaardkoppelingen mogelijk met externe programmatuur;
  • Standaardrapportage:
    • artikelomschrijvingen per doelgroep;
    • artikelomschrijvingen per artikel.



 

Wat levert het op?

Onbeperkte artikelomschrijvingen, zowel in lengte, in aantal als in koppelingsmogelijkheden. U kunt bijvoorbeeld ;

  • Automatisch factureren en inkopen in andere talen: niet alleen de factuur is in de taal van de debiteur, maar ook de artikelomschrijvingen;
  • Onderscheid aanbrengen tussen verschillende doelgroepen. Bijvoorbeeld aparte omschrijvingen voor intern gebruik (SLZ HIKE 200x60 1200 SYN -10) en voor extern gebruik (Slaapzak HIKE, 200x60cm. Synthetisch, 1200 gram. Geschikt
    voor gebruik tot -10°C. Professionele slaapzak voor elke beurs.);
  • Uw artikelomschrijvingen rechtstreeks uit AccountView halen. Artikelomschrijvingen horen bij uw artikelinformatie en niet in losse tekstbestanden. Door uw tekstverwerker te koppelen aan AccountView weet u zeker dat u altijd over actuele artikelinformatie beschikt.

Met flexibele artikelomschrijvingen kunt u maatwerk leveren. Prijslijsten en productbrochures, interne en externe omschrijvingen, verschillende doelgroepen en verschillende talen, alles op basis van uw AccountView-informatie.

Wat kost het?

Met de uitbreidingsmodule Uitgebreide artikelomschrijving investeert u 450,- euro. De module is een uitbreiding op één of meer handelsmodules (Facturering Inkoop I en Voorraad ) van AccountView.

Bron: AccountView
Wijzigingen voorbehouden